Şirketimiz

Tekstil Yıkama ve Kiralama İşlerinde Neden Öncü Olmayalım?
Tekstil ve Sanayi konusunda 25 yılı aşkın bir tecrübesi olan firmamız , Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bulunmaktadır.Endüstriyel yıkama yanında otel , hastane ve ev tekstili Ar-Ge si yapılmaktadır. Tekstil üretim merkezi Denizli dedir. Sürekli olarak kaliteden ödün vermeden sektöre uygun standartlarda tekstiller geliştirilmektedir. Amacımız, ekonomik , yıkamaya daha uzun dayanıklı ürünleri piyasaya sunmaktır.
Tekstil ve yıkamada olan tecrübemizi RFID teknolojisiyle birleştirerek , tekstile %100 hakim olmayı hedefliyoruz.

Bilindiği gibi günümüz Avrupa otelciliği tekstil yıkama ve kiralama konusunda % 90’ ı aşan oranda dış kaynak kullanımını tercih etmektedir. Bunun sebebi size sağlayacağımız kalite, maliyet avantajları ile tekstilinizin ömrünün uzatılmasına yönelik teknolojimizdir.

Geliştirdiğimiz teknikler ile çamaşırhane operasyonlarında önemli oranlarda enerji, işçilik ve deterjan kullanım maliyetleri minimize edildi ve tekstil kullanım ömürlerinde kayda değer artışlar gözlendi.

Hedefimiz, kurumsal kimlik altında, işletmelerin tekstille olan tüm problemlerini ve minimum düzeye indirmek ve sizlerin “tekstil gözetim servisi” olabilmektir.

Servisimiz

2011 yılında devreye soktuğumuz , LAUNDRY TEKSTİL BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ ile tekstil envanteriniz radikal bir şekilde kontrol altında tutulacaktır. Günlük , haftalık , aylık raporlarla ve de her istendiğinde tüm farklı tekstillerinizin sayısını, kirlilik durumunu, leke oranlarını , kullanım sıklığını, servisten kaldırılan miktarları -“discart !”- görebileceksiniz.

Beyazz Linen, sizi iş ortağımız kabul ederek, konumuzla ilgili her isteğe çözüm bulmayı ve her bilgisini size aktarmayı hizmetin bir parçası olarak kabul eder. Beyazz Linen, sizin Tekstil ihtiyaçlarınızı “memnuniyet garantisi” başlığı altında tamamen karşılayacaktır.

Avantajlarımız

    1. Doğru bir yıkama ve doğru kullanım ile , tekstillerimize minimum 250 yıkamayı garanti ediyoruz.
    2. Tekstil Kiralama hizmetimizle, tekstil yatırım yükünü üzerinizden alıyoruz Tekstil yıkama hizmetinizi sağlamakla, otelciliğin temel konularına (servis,satış,hizmet vb ) yoğunlaşmanıza olanak sağlıyoruz.
    3. Tekstil envanteriniz arzu ettiğiniz takdirde LAUNDRY TEKSTİL BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ miz  sayesinde  RFID  ( MİCRO CHİPLİ )  Sistem ile radikal bir şekilde kontrol altında kalacaktır.
    4. Tesisinizin ihtiyaçları olan tekstil alımında sınırsız danışmanlık veriyoruz

Hakkımızda

Beyazz Linen endüstriyel yıkama yanında otel, hastane ve ev tekstili ihracatını yapmaktadır. Amacımız ekonomik ve dayanıklı ürünleri piyasaya sunmaktır

Adres
A.O.S.B 1. Kısım Atatürk Bulvarı No:43 Döşemealtı / Antalya

Telefon
+90 242 258 00 35

Email
info@beyazzlinen.com

Bize Ulaşın